Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanás ellen mit tegyek?

Pattanás ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
már egy éve járunk vele orvoshoz,fel is ír gyógyszereket de nem segít.
2017. jan. 22. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
De azt nem írod hogy hol található.
2017. jan. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát,mellkas
2017. jan. 22. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrradír, ne használj illatosított tusfürdőt, meg használj teafaolajat. Amúgy szinte mindenkinek aki pattanásos típus, van a mellkasán de még a hátán is pattanás, nem kell szégyellni :) szerintem emiatt felesleges orvoshoz futni, tegyél meg mindent amit tudsz, de pl a gyógyszerig ne menj el. Nekem is pattanásos a mellkasom x nem csoda egész nap nem szellőzik a ruha alatt, ezzel nem nagyon lehet mit tenni. Talán még kozmetikus.
2017. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló nagyon jól leírta. Meg annyi, hogy én úgy szoktam, hogy kihoz ólom az arcomat, (tudom hogy nemszabad de néha ki nyomom.) aztán bekenem fokhagymával - jó gyulladáscsökkentő. Rajta hagyom pár percig. Az egész arcokat jó erősen át dörzsölöm leforrázott kamillával. (Fillér is jó, ha természetes.) majd bekenem mézzel. A végén valamilyen tömény alkohollal fertotlenitem, és húzom össze a pórusokat. Így 3-4 nap múlva eltűnik. Légi toporog hatos meg, ez összeszedi a fölösleges faggyut ami éjszaka termelődik. Nekem bevált
2017. jan. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kigőzölöm, Bocsi
2017. jan. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy?

Antibiotikumos oldatos vagy szedős kúra volt már?

Ha nagyon nem sikerül a bőrgyógyásszal akkor ezzel mielőbb érdemes endokrinológust keresni! Én is így voltam, nőként fogamzásgátlót kaptam de nem volt 100%-os, így elmentem endokrinológushoz, kiderült hogy PCOS-em van + bőrfertőzés is már annyira régóta vannak pattanások (erre kaptam a Dalacin T-t és segített pluszba!), amióta diétázok, sportolok elmúltak, csak kezelni kellett az IR-t. Előfordul hogy kilengek de ilyenkor ha kijön pattanás akkor az oldat segít eltüntetni gyorsan. Férfiaknál is lehet IR gond és a kilendő inzulin a hormonra van hatással, pattanásokat okozva. Túlsúlyod? Nagyon erős szőrösödés?

2017. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!