Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2-3 naponta mosok hajat, alig...

2-3 naponta mosok hajat, alig zsíros, de valamiért büdös már a 3. napon. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Mindenhova sapkába megyek szóval nem a város szaga ami egyébként sem büdös:D. Valamitől mindig büdös lesz a hajam de nem tudom mitől? Szinte minden nap van tesi óra és a hajamon nem nagyon látszódik a zsír! 3. napon nagyon büdös és képtelen vagyok ez miatt hajat mosni és fogalmam sincs miért? 14/F

2017. jan. 23. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért mosok minden nap hajat. Ha egy napot kihagyok, nekem is brutál büdös.

Nekem a hajmosás a fürdés része.

2017. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A sapkától és a túl sűrű hajmosástól.
2017. jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
a te korodban nekem is volt hasonló gondom, túl sűrűn mostam hajat emiatt, de annál rosszabb lett, mert egyre gyorsabban zsírosodott. reggel megmostam délután már zsiros volt. Szerintem nálad az elhalt hámszövet okozza a gondot. Ami természetes és mindenkinek "cserélődik a bőre" de a sapka miatt neked ott is marad. de ez csak tipp. 22f
2017. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sapka csak addig van a fejemen amig elmbicozok a suliba meg vissza:D
2017. jan. 29. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!