Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rohadó mandarint árultak a...

Rohadó mandarint árultak a piacon, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Néztem, hogy 200 forint a mandarin kilója (veszprémi) piacon, gondoltam ha kicsit szottyadt az nem gond.

Otthon vettem észre, hogy konkrétan büdös. Büdös rohadt szaga volt az egésznek és néhány ponton belül már ette a penész.

Én így egy szemet sem mertem belőle megenni mert hiába látszik jónak, lehet, hogy több baktérium van benne mintha egy nyilvános wc-ből innék.


Mit lehet ilyenkor tenni? Én nem veszprémben lakom, csak a buszjegy kerül oda vissza 500 ftba és 3 kilót vettem a rohadt mandarinból amit megbontottunk a családtagokkal, de látszik, hogy belül is teljesen rosszak.

Visszavinni nyilván nem tudom, de miért is kéne visszavinnem? Csak azért mert ezt árulják, már be lehetne záratni a boltjukat, nem? Ha nem adják vissza érte a pénzt szó nélkül (és emlékezhet rá, hogy ott voltam ma) és fizetik meg az utiköltséget megérdemelnének a nyakukba egy pert.


És akkor nyilván én leszek a tipikus rosszindulatú szarkeverő, hogy ott csinálom a fesztivált.


Nem az a szarkeverő aki rohadt mandarint árul?

Nem érzem magam hülyének, hogy megvettem, mert láttam, hogy alacsonyabb minőségű a megszokottnál de azt nem gondoltam, hogy konkrétan bűzlik és rohad.


2017. jan. 25. 20:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen sétáljak vissza, mondjam meg, hogy ugye emlékszik rám tegnapról, 3 kilót vettem, kérem vissza az árát? Ennyi?
2017. jan. 25. 20:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez jó ötletnek tetszik, bár holnap elég hideg lesz a piacon.
2017. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Emlékszem meg apám meg hülyének néz amikor megszagolok mindent a boltban. Azt mondja a p---nát szagolgassam.


Lassan kiderül, hogy mégis ő a hülye, mert ez már nem az a világ amiben ő felnőtt.

2017. jan. 25. 20:39
 4/4 A kérdező kommentje:

600 forintért 1 kiló lisztet, vajat, élesztőt, termelői tejet kapok és 2 napra elegendő 1,5 kiló friss puha kenyeret sütök belőle.

Helyette meg kaptam 3 kiló selejt mandarint amit dobhatok ki.

Jogosan követelném vissza a pénzem, pont arra megy ki a játék, hogy a hozzám hasonló hülyéket becsapják mert gondolom aki nagyon erősködik annak visszaadják, a többi meg "elfogyasztja" a selejtet. jó üzlet! Vagy kidobja és nem is szól.

2017. jan. 25. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!