Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha frontin 0.25...

Mi történik ha frontin 0.25 re iszok alkoholt?

Figyelt kérdés

az orvosom azt mondta nem lehet rá inni...pánikra kaptam, de mindenki a környezetembe azzal piszkál hogy nem iszok, meg hogy milyen gáz vagyok.

most akkor èn vagyok a nyápic vagy más se iszik aki ilyet szed? kezdem azt hinni hogy csak tápos vagyok...


2017. jan. 26. 10:53
 1/4 TR75 ***** válasza:
Nem véletlen, hogy a betegtájékoztatóban azt írják, nem lehet alkoholt inni rá.
2017. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A frontin (alprozam) egy benzodiazepin, központi idegrendszeri depresszáns. Az alkohol is ebbe a kategóriába esik, és az összes ópium származék. Ezeket egymással elég veszélyey keverni mert nagyon felerősítik egymás hatását, de kismértékben nem lehet bajod, ha nem 6 felest iszol meg nem lehet bajod, de attól még nagyon óvatosan. Egy sör nem fog ártani valószínűleg, de lassan igyál.
2017. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik. Minimális dózis. Ihatsz ha szeretnél. Akár 2mgre is! Nekem nem lett bajom egy feles vodka\pálesz +2mg frontin\xanaxtól...legfeljebb kifekszel kicsit. De 0,25-től nem hiszem :) 16\lány
2017. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Harmadik válaszoló, én értem hogy t jól bírod, én is ittam 10mg diazepámra, de vannak akik nem bírják ilyen jól, egy barátom majdnem meghalt nyugtató+alkohol kombótól szóval azért csak vigyázzon a kérdező.:)

16/f

2017. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!