Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állatharapás kizáró tényező...

Állatharapás kizáró tényező véradáskor?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam ilyet, de most hiába keresem a google-be, nem találok releváns információt. Tavaly július 30-án harapta meg az ujjhegyem a kismacskám, nem szándékosan, evés közben felemeltem és nem hagyta abba a "rágást".. valamint szeptemberben is megharapott egy az alkaromon de az egy benti macska volt és a harapás is inkább karmolásnak nézett ki, viszont a fogával csinálta
2017. jan. 26. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Lett valami bajod a macsek harapásától ? Veszett lettél? Vagy kaptál veszettség ellen oltássorozatot?

Számát nem tudom, hányszor kapott meg játék, tréning közben ifjú koromban az éppen aktuális német juhászom. Begyógyult, kész. A "kutya" nem kérdezte véradáskor, hogy mi volt.

2017. jan. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nincs olyan kérdés a véradási kérdőívben, hogy harapta-e meg valamilyen állat az utóbbi x időben?
2017. jan. 26. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
csak akkor van baj ha a véredbe bekerül valami, de azt ott úgy is észreveszik..
2017. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!