Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni. Mi a megoldás?

Nem tudok aludni. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy ideje nem tudok aludni este. 20:00-21:00-22:00 körül ha el is alszok, akkor még éjfél körül felébredek, és nem tudok visszaaludni. De sokszor még ennyi sem sikerül. Tegnap este is, ma hajnalban is csak forgolódtam az ágyban. 4:30-5:00 körül sikerül elaludnom. S majd 15:00 előtt, általában 12:00-13:30 között kelek.


Ezen szeretnék változtatni, mert nekem ez már kín szenvedés. És lassan szeretnék végre munkát keresni suli mellett, de előbb ezt a problémát kéne megoldanom.


Altatót nem szeretnék szedni (meg pénzem se lenne rá). Szóval tényleg nem tudom, mit kéne csinálnom. :( Valakinek van jó ötlete, hogy tudjak aludni?


2017. jan. 27. 16:51
 1/1 longlife ***** válasza:
12-től ne igyál kávét.Jól fáraszd le magad,esetleg intenzív testmozgás.Olvass valami nagyon unalmas könyvet.
2017. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!