Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megakadályozni,...

Hogyan tudnám megakadályozni, hogy visszahízzak?

Figyelt kérdés
Nemrég elég rendesen lebetegedtem és jó pár napon keresztül alig ettem valamit, aminek meg is lett az eredménye, több kilót fogytam, de attól tartok, hogy az anyagcserem teljesen lelassult. Ha most újra elkezdek rendesen enni, akkor vissza fogom szedni amit leadtam? Hogyan tudnám újra felgyorsítani az anyagcserém? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. jan. 28. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha újra "rendesen" eszel, akkor újra annyit fogsz enni, mint mikor több volt a súlyod, esetleg folyamatosan híztál is.

Marha egyszerű a megoldás, ne egyél annyit, mint eddig, vagy használj fel több kcalt mint ezelőtt pl sporttal.

2017. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz hízni,kerüld a szénhidrátokat, egyél húst és zöldséget attól nem fogsz hízni
2017. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!