Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet így bajom a gyógyszertől...

Lehet így bajom a gyógyszertől? Gyors válasz kéne!

Figyelt kérdés

Valeriana relaxot szedek. A táskám elázott, de abban volt két levél bogyó. Odatettem a radiátorhoz száradni, de benne maradtak a levelek. A bogyók megpuhultak, és ilyen rágótabletta szerűek lettek. most csak felmelegedett az amivel be van borítva és majd kihűl, vagy ne vegyem be?


Aki normálisan értékel az kap zöldet.



2017. febr. 1. 20:49
 1/8 anonim válasza:
69%
Szerintem nem lesz tőle semmi bajod, de én nem igazán merném bevenni.. eléggé parás vagyok ha ilyesmiről van szó..😊
2017. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, bármitől is ázott el a táska az nem jutott be a bogyókhoz. Nyilván nem ha a levelekben volt, csak megjegyzem, mert ha valami szervezetre káros folyadék áztatta el...

Szóval a lényegre térve, ugyan ez történik a gyomrodban is a bogyókkal, a meleg és a gyomornedvek hatására feloldódik. Tehát, nyugodtan használhatod őket, semmi bajod nem lehet ettől.

2017. febr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Kezdjük ott, hogy a valeriana nem gyógyszer.
2017. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Hármas, ha gyógynövénykivonatokból készült, már nem is gyógyszer?

Amennyiben hatásos és kezeli a beteg tüneteit, szerintem mégis az! Homeopátiás GYÓGYSZER.

2017. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na a homeopátia megint más (placebó).

Na de nem vitatkozom ezen. nem lehet semmi bajod kérdező. Gondold át józan paraszti ésszel...

2017. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Köszönöm szépen. Inkább azt sajnálnálm hogy 2400 forint a csomag és annak a fele a tatyómban volt. Jólvan, hálás vagyok mindenkinek.
2017. febr. 1. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan edd meg így is :)
2017. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én azt gondolom,hogy amennyiben kiszárítod a radiátoron,nem lesz semmi baja.Nyugodtan beszedheted.

Az ilyen gyógynövény alapú gyógyszereket én is jóknak tartom.

2017. febr. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!