Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » B-komplex vitaminnak vannak...

B-komplex vitaminnak vannak "mellékhatásai"?

Figyelt kérdés

Pont azért rendeltem meg ezt a vitamint, mert fáradékony vagyok és sokszor ingerült és ebben a vitaminban mindent megtaláltam amire szükségem lehet.

Twinlab B-100 -at rendeltem, amiben elég nagy dózis van. Lehetséges, hogy bevétel után okoz szédülést és émelygést?

üres gyomorra vettem be, de rögtön utána reggeliztem.



2017. febr. 2. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Természetesen lehet, ráadásul ez nem is egy gyógyszer minősítésű készítmény, ha jól látom. Én nem rendelnék semmiféle gyógyszert.


Az egyik gyógyszer leírásából másolom ide:

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszer, így a Vitamin B komplex Bioextra lágy kapszula is okozhat mellékhatásokat, amelyek azonban nem mindenkinél jelentkeznek.

Ritkán túlérzékenységi (allergiás) reakció fordulhat elő, pl. tiamin (B1 vitamin) érzékenység.

A riboflavin (B2-vitamin) a vizeletet sárgára festheti.

Ha bármely mellékhatás súlyossá válik, vagy ha a betegtájékoztatóban felsorolt mellékhatásokon kívül egyéb tünetet észlel, kérjük, értesítse orvosát, vagy gyógyszerészét.


[link]

2017. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az káros hatás, ha a vizeletet sárgára festi..?
2017. febr. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnő tőle az étvágy.
2017. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!