Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szüleimmel november óta...

A szüleimmel november óta folyamatosan betegek vagyunk. Bármi megoldás?

Figyelt kérdés

Hol jobban, hol kevésbé. Volt influenza, 4 hasmenéses járvány is. Most hőemeljedéses, torokfájós, rosszközérzetes nátha van.

A szüleim szinte egyáltalán nem figyelnek a higiéniára, fertőznek rendesen mindig. A húgom is mindent hazahoz a kollégiumból.


2017. febr. 4. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

szedtek valami jó immunerősítő tablettát? :)

én is mindig beteges voltam, minden évszakban mindig beteg voltam..:/

de szeptember óta szedek folyamatosan kasvirág tabelettát, c vitamint és d vitamint azóta semmi jele a megfázásnak :)))

igyatok immunerősítő teát, abból is sok van +

virág méz napi 1 kanállal!!

erőssítsétek az immunrendszereteket, és elkerül titeket minden baci

2017. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:

Figyelni kellene a higiéniára, ezt kellene megértetni velük. Én is koliban lakom, mindenki mindenki után fogdos kilincset, konyhai dolgokat, a wc, zuhanyzó közös, most is sokan betegek, éjszakánként olyan köhögőrohamokat hallok, hogy csak na. Emellett tömegközlekedés, munkahely, bolt, oktatási intézmény, minden kórokozóforrás...

A legfontosabb az lenne, hogy alaposan fertőtlenítsetek és utána vigyázzatok a további kórokozók hazacipelésével.

- kézmosás amikor hazaértek azonnal, plusz naponta többször

- szellőztetés, legalább napi 2x 15 perc

- a taknyos zsepit ne dobáljátok szét, rakjátok egyből a kukába (lehet hogy valakinek ez evidens de nekem úgy kell összeguberálni pl. anyáméknál)

- ágyneműt, törölközőket mossátok ki magas hőfokon és a kézmosásra külön törölközőt használjatok

- nem árt ilyen időszakban beszerezni valami fertőtlenítő kézmosót, de olyat aminek antibacis és antivirális spektruma is van

- legyetek sokat a szabad levegőn, mozogjatok

- egyetek sok gyümölcsöt, szedjetek vitamint

2017. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

D vitamincseppek,napi 2000mg C vitaminnal kiegészítve.

Nincsen mellékhatás.Dr.Marossi

2017. febr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző válasszal teljesen egyetértek!
2017. febr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!