Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem be a napi c...

Hogy vegyem be a napi c vitaminomat?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb , folyamatosan belekeverve 2l vízbe ,vagy tök mindegy bevehetem egy pohár vízzel is reggel ?


Mennyire gyors az átfutási ideje . Ez sima L aszkorbin por nem bogyó. 1g ot veszek be naponta.



2017. febr. 5. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább több részletbe elosztva,mert a vizelettel kiürül. És egyél hozzá C vitamin tartalmú élelmiszert is,mert anélkül nem igazán szívódik fel.
2017. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én vízbe keverem, és úgy iszogatom el a nap folyamán. 3g-ot rakok bele elosztva, hogy ne legyen túl kellemetlen ízű. Most ebbe a rossz időbe, influenza szezonba inkább nagyobb mennyiséget viszek be. Szerintem hatásosabb, ha nem egyszerre viszed be, mert úgyis kiürül a felesleg.
2017. febr. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1g-al kár lacafacázni, azt ilyen téli, vitaminhiányos időben beveheted egyben is.
2017. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!