Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha nem vagyok HPV-vel fertozott hogy lehet nemi szemolcsom? Raadasul a HPV elleni vedooltasom megvan Es a citologiam is negativ. Teljesen ossze vagyok mar torve kerlek segitsen valaki aki jart mar hasonlo cipoben

Keress kérdéseket hasonló témákban: fertőzés, nemi betegség, szemölcs, HPV, citológia

2017. febr. 5. 17:54  Privát üzenet  

A válaszok
Sokak szerint humbug, de szerintem minden betegségnek és kellemetlenségnek lelki oka van. Ha hiszel az ilyesmiben, javaslom, hogy nézz utána, mi lehet a szemölcs oka.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2017. febr. 5. 18:01 Privát üzenet
Az a méhnyakrák elleni típustól véd, de attól meg a szemölcsöt el lehet kapni. Ezt egyébként el is mondják félelmetes ez a tudatlanság ami itt megy. A jó hír hogy a szemölcs nem okoz daganatot,a rossz hogy a kezelése kellemetlen sokszor hosszadalmas.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. febr. 5. 18:10 Privát üzenet

"szerintem minden betegségnek és kellemetlenségnek lelki oka van"

Persze, a vírusokat meg a háttérhatalom meg a libsi média találta csak ki?

Tény, hogy a mentális állapot befolyásolja az immunrendszer működését. De senki nem lesz leli okokból mondjuk AIDS-es, influenzás, vagy akármi.

Szemölcsöt pedig nem csak HPV okozhat. Az a leggyakoribb, de más kórokozók is előidézhetik.

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2017. febr. 5. 18:11 Privát üzenet
Az oltás azok ellen a HPV törzsek ellen van, amik méhnyakrákot okozhatnak. A szemölcsöt (condyloma) olyan törzsek okozzák, amitől nem lesz méhnyakrákod. A szemölcsök általában kívül vannak, szóval negatív citológiával is összeszedheted.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. febr. 5. 21:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Eszre vettem hogy a fenekemnel a vegbelnyilas folott az anyajegyem/szemolcsom teteje sotet alja vilagos reg ilyen azota nem valtozott. Felek h esetleg melanoma 13/L. Adnatok par...
Van egy kiallo szemolcsom?
Nemi szervi szemolcsom van de nem nagyok hanem picik szerintetek elég lessz rá a wartec ecsetelő? Vagy ha égetésre kell mennem kórházba az fáj? Nagyon félek tőle
Nekem van egy szemolcsom evvel nincs baj csak avval van hogy a bal mellemen van es mivel kozel van szivemhez felek mert allitolag rakot lehet tole kapni ez igaz?
Ha virusos szemolcsom van ne igyak alkoholt?
Szemolcsom van azaz tobb is, voltam borgyogyasznal felirt valami kenyocsot meg valami ecsetelo cuccost. Nemtudom nem lesz gaz ha en fogom lekapargatni ugye minden este le kell valakinek volt ilyen?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!