Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon beteg vagyok de mennem...

Nagyon beteg vagyok de mennem kell iskolába! Mit csináljak a szüleimmel?

Figyelt kérdés

Rövid leszek:


Két hete egyre rosszabbul vagyok.

Már annyit köhögtem hogy vér is jött vele (olyan fél körömnyi adag, de tudom hogy a rengeteg köhögéstől mert már piszkosul fáj a torkom és mar is, tuti hogy sebes.)

Ég a gyomrom

Fáj a szemem, a tarkóm, nyakam.

Szédülök.

Nagyon gyenge vagyok.

Remegek, fázom, izzadok közben, de érdekes hogy lázam nincs.

Az alvás csak egy vágy, de nem megy akármit csinálok.

SOSEM SZIMULÁLTAM, de sosem engednek hogy itthon maradhassak végre. Egy napot hiányoztam idén, azt is kórházban töltöttem hangszálsérüléssel.


18/f


Igen, 18 évesen megmondják ezt. Tényleg olyan mint a gulágon volt. akkor mehetsz kórházba ha már felkelni se tudsz.



2017. febr. 8. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 18 vagy, akkor nagykorú. tehát egyedül is el tudsz menni orvoshoz, hiszti helyett.
2017. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nagyon nem akarok nekik ellent mondani, és nem szeretnék az engedélyük nélkül orvoshoz menni. Tisztelem őket, annyira hogy sunyiban semmit se csináljak. Hogy érzem el hogy ŐK mondják hogy oké? Már hánytam is, de nem érdekli őket, "Akkor is bemész, nem kell hánytatni magad..."
2017. febr. 8. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"sunyiban", "engedélyük nélkül"


Na a felnőtté válás legnagyobb tulajdonsága, hogy nem függsz többé senkitől. Nem kell sunyiban csinálnod semmit, és engedélyt sem kell kérned. Ha el akarsz menni dokihoz, akkor elmész.

2017. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobban tennéd,ha minél hamarabb elmennél orvoshoz.Nem várd meg amíg ők megengedik,mert szerintem arra nincs sok esély.Ez nem vicc,komolyabb bajod is lehet ebből.Egy barátnőmet sem vitték el orvoshoz a szülei,pedig rettenetesen rosszul volt.1 hétre rá a ágyból sem tudott kikelni,úgy kellett bevonszolni a klinikára.Mint kiderült tüdőgyulladást kapott és több mint 2 hétet kórházban töltött.

Szerintem minél hamarabb menj el.Felnőtt vagy,simán elmehetsz.Akár szó nélkül is elköltözhetsz,akkor most orvoshoz is elmehetsz nem ?

2017. febr. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaz, köszönöm
2017. febr. 8. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor vért köhögtél fel, akkor már azonnal menned kellett volna az orvoshoz.
2017. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A köhögés egy allergiás reakció a felgyűlt slájm,vagy a baktériumok,kórokozók gyulladásokozása miatt.

Ha túl erősen köhögsz és semmi sem szakad fel,használnod kell köptetőt!(pl.lándzsás utifű szirupot)

Hasznos lehet a nyugodt alvásért allergia elleni gyógyszert is fogyasztani!

2017. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!