Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ilyen durva pattanások...

Az ilyen durva pattanások vagy nemtudom minek nevezzem őket ezek mik az arcomon és hogyan tudom eltuntetni? Képet is mutatok

Figyelt kérdés

[link]

20éves fiú vagyok

mar vagy 6éve folyamatosan ilyenek sőt durvábbak jönnek ki az arcomon pedig mosom midnennap szappannal használok sudocremet meg kb vagy 20fajta pattanás elleni szert kiprobaltam de semmit nem segit ha egy elmulik jon a masik es nyomoakt hagynak maguk utan tiszta gödrös az arcom!


2017. febr. 10. 00:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Menj el bőrgyógyászhoz mindenképpen. Fel fog írni egy erős antibiotikumot vagy a vitamin (isotretinoin) származékot amit pár hónapig szedned kell és gyönyörű lesz utána a bőröd.

Én már 10 éve küzdök a pattanásokkal, most vagyok 21 de a homlokom még mindig tele van gyulladt kiterjedt pattanássokkal amik fájnak is. 5 napja kezdtem el szedni a bőrgyógyász által felírt isotretinoin gyógyszert amit kb fél évig kell szedni .

Ez egy erős gyógyszer , vérvételre kellett mennem előtte de ha minden rendben akkor te is szedheted majd nyugodtan. Sok sikert és jobbulást!

2017. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a hegek is elmulnak tőle?
2017. febr. 11. 04:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Forevertől az aloe propolisz krémet és az avokádós arctisztító szappant próbáltad már? Ha nem,akkor érdemes
2017. febr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hegeken nem sokat segít ha jól tudom.
2017. febr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!