Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cellulitis, narancsbőr problém...

Cellulitis, narancsbőr problémára hasznos tippek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem reklám bemutatót szeretnék kérni, különféle kencékből. Inkább életmód tanácsadást, hogy úgy mondjam.

Például mennyire elég/segít az, hogy napi 1,5-2 liter vizet iszom (mást nem is szoktam, max teát mézzel). Napjában kb 1-1,5 km-t sétálok, dombnak, mellé próbálom rávenni magam néhány guggolás, kitörési feladatokra.

Étrendben próbálom minimalizálni a cukrot, csak zsírral főzök szóval semmi olaj.

Ez mennyire elég? Mit növeljek vagy csökkentsek?

Illetve édesség kérdésben, ha heti szinten egyszer eszek chips, csoki ilyesmiket, az nem árt nem?


A segítőkész válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. febr. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem attól múlt el, hogy teljesen elhagytam minden tejterméket, csokit is. És a többi, amit te is csinálsz, mozgás, víz.
2017. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Lehetőleg még több víz 2-2,5 liter, sok mozgás, hideg-meleg váltózuhany, sok vitamin, egészséges táplálkozás a tartósítós ételek kerülése, a gyógyszerek lehetőség szerinti mellőzése, keringés javítás stb.Sok sikert!
2017. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj rá, hogy ne olvass olyan oldalakat, ahol összekeverik a cellulitot a cellulitisszel, mert ezek teljesen megbízhatatlanok, és rossz tanácsot adnak. A cellulit, amit narancsbőrnek is hívnak, egy igazi leányálom a cellulitishez képest!

A másfél km séta az nagyon kevés. Legalább hetente háromszor 45-60 perc igazi sport.

2017. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!

Bocsánat ha esetleg a fogalmakat összekevertem. :)

Mindennap szedek vitamint, úgyhogy abból nincs hiány.

Igazi sport, hú megpróbálom, csak sajnos nem tudok magamnak igazi jó edzés tervet össze írni.

2017. febr. 12. 21:47
 5/5 anonim válasza:
A cellulir a narancsbőr, a cellulitisz bakteriàlis bőrbetegség.
2022. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!