Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha iszonyú...

Mit csináljak, ha iszonyú pattanásos a bőröm, ráadásul hámlik is?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, már elég régóta küzdök a pattanásokkal. A bőrgyógyász már rengeteg mindent felírt, volt ami kis ideig bevált, aztán megint rosszabb lett. Kaptam már antibiotikumos krémet, mindenféle vegyszert, aztán próbáltuk a természetes dolgokat, használtam Eucerin termékeket, fekete szappant és egyik sem segített. A kozmetikus is ajánlott pár bio krémet, amik szintén nem segítettek.

Minden nap mosom az arcom, este, reggel, használok hidratáló krémet, szoktam radírozni hetente, és van, hogy arcmaszkot is használok. A kozmetikust is havonta látogatom, mégis elképesztő csúnya a bőröm:( Piros, és gyulladt pattanások mindenhol, ahol meg nem, ott pici dudorok vannak százával. És ennek fényében még hámlik is nagyon:(

Mit tegyek? Nincs valami tanácsotok? Már kezdem feladni, annyira borzalmas, hogy mindenkinek szép a bőre az osztályban, csak nem ilyen undorító.:( Semmi önbizalmam emiatt.. Nem merek beszélni sem a sráccal aki tetszik, mert nem akarom, hogy lássa az arcomat:( Pedig ő is keresi a társaságom, csak én mindig úgy teszek mintha nem venném észre, nehogy közelről is lássa, milyen csúnya vagyok.

Kérlek segítsetek, kezdek kétségbe esni:(



2017. febr. 12. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Vérkép, hormonvizsgálat. Az is lehet, hogy valamilyen tejérzékenységed van (laktóz), vagy akár glutén. Az is okoz ilyen durva bőrproblémát.
2017. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) Nem rég voltam vérvételen, de rendben van, csak D vitamint írtak fel. Lehet tényleg valami hormon, vagy érzékenység..
2017. febr. 12. 13:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy belső gond, erre meg sajnos nem elég, ha kívülről ápolod. :( Jobbulást! Táplálkozásod milyen egyébként?
2017. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!