Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a földön alszok az tényleg...

Ha a földön alszok az tényleg jót tesz a gerincnek?

Figyelt kérdés

2017. febr. 13. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
nem.
2017. febr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kemény fekhely tesz jót a gerincnek .
2017. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és a föld az nem kemény? :D
2017. febr. 13. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem tesz jót.
2017. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aludj mar ott, de ugy, hogy ne fazz meg. Es akkor holnap adhatnal egy elmenybeszamolot, hogy jot tett-e...en nem alszom ott mert megvagyok fazva.
2017. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tegnap ott aludtam, de tettem magam alá egy ágyneműt, meg bevolt fűtve is, igazából azt hittem sz*r lesz, de kb ugyanolyan volt. Gondolom egy nap nem sokat számít még.
2017. febr. 13. 12:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azsiaiak, mindenki meg a japanok gyekenyeken, meg tatamikon alszanak, valoszinuleg azert jo a gerincuk. Csak lefekszenek aludni par orara, aztan mennek is dolgozni. Mi magyarok meg bundaban, puha parnak kozt, dunna alatt alszunk, a modern ember meg memory matracokkal probalkozik.:D lehet hogy az egyszerubb neha jobb
2017. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!