Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Összér a combom! Mit csináljak...

Összér a combom! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Valami javaslat edzésre vagy stb?

Eléggé összér és zavar nagyon főleg nyáron rövidnadrágban mert összedörzsölödik utána fáj stb...

és vékony combokat szeretnék de hogyan?:o


2017. febr. 16. 15:08
 1/6 anonim válasza:
35%

En most kezdtem el januar 18.-an koplalassal fogyni + CSAK a suliba edzeni tesi oran.

Tegnap mertem meg magam es 3 kilot fogytam.

Probald ki teis egy nap 1-szer 2-szer egyel keveset es sokat igyal!!

Vizet!

En nagyon sokat fogytam igy egyszer most vissza hiztam picit es ez a mpdszer nekem bevallt. Naprol napra egyre kevesebbet ettem ma mar szinte semmit 1 honap -3 kg.:)

2017. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Edzésnél olyan alsót kell venni,ami psszos a combokra .Inkább az kopjon ki.Egyébként meg be kell hintőporozni,csökken a bőr külső nedvessége,és nem járod ki .A koplalás nem megoldás .Olyan anyagokat vonsz ki szervezetből,amire nagyi is szűkség lenne.

Ha netán a kamaszkor előtt állsz,akkor az majd leviszi róla d.

2017. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Terpeszállás.
2017. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát most nem azért, de ez genetika. Nekem is összeért, fogytam egy csomót, és akkor is összeért, mert egyszerűen olyan a medencém. Az unokatesóm világéletében nagyon vékony volt, és neki is összeér a combja.

Ettől még az edzés nem árthat. Én hintőporoztam régebben vagy nadrágot vettem fel.

2017. febr. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehogy koplaljál bakker.. Azzal, hogy nem eszel lefogyod az összes izmodat de a zsír ugyanúgy ott lesz, sőt ha elkezdesz enni mégtöbb zsír megy fel tehát ez nem megoldás. Egyél normálisan, mértékkel mindenből és sokat tornász,táncolj, ugrálj mellé. Nekem ez vált be.
2017. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem fogok koplalni semmi képen sem!!

Csak mit csináljak vele (a genetikám nem tudom milyen de le tudnák onnan fogyni) de hogyan?:D milyen edzést javasoltok vagy milyen étrend stb pl

2017. febr. 24. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!