Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Sürgős! Mit csináljak, ha nem találom a taj-kártyámat, de be kell mennem a kórházba, mert borzasztóan szúr a hasam, hányingerem van és magas lázam?

Légyszi minél gyorsabban reagáljatok!

Keress kérdéseket hasonló témákban: TAJ kártya, TB, táj, egészségügy

02-16 20:19  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Bár nem vagyok magyarországi, véleményem szerint sürgősség esetén nem foglalkoznak ezzel, legalább is nálunk nem.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 02-16 20:22 Privát üzenet
Menj be nyugodtan.Születési dátum alapján is ki tudnak keresni a rendszerből.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 02-16 21:06 Privát üzenet
Ebből is következik, hogy hót fölösleges.
Én be szoktam szkennelni vagy lefényképezem, aztán megy a telóra, onnan meg bemondom, nem hurcolok ilyen sajtcetliket magammal.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 02-16 21:10 Privát üzenet
Hagyd a TAJ kártyát és irány a kórház!

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 02-16 21:16 Privát üzenet
Én egyszer rosszul lettem és úgy ahogy voltam bementem a sürgősségire. Nem kérték a TAJ kártyámat

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 04-02 00:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy hete magas valamitől a savam, mindig éhség érzetem van, evéssel csillapítom a hányingerem. Egy darabig jó utána megint. és most már a torkom is ég a savtól szerintem. Mit..
VALAKI! pár hete minden este rosszul vagyok. Hányingerem van és szédülök. A szívverésem magas. Folyton pisilni járok egy nap vagy 15x . Ezzel voltam orvosnál, azt mondták valami..
A magas fehérjebeviteltől állandóan enyhe hányingerem van. Előfordul másnál is, és mit tesztek ellene?
3-4napom van mensiig! Magas a hőm 36,8-37! A mellem nagyon érzékeny és sötétebb lett a bimbóm és fehér mirigyek jelentek meg! Fájdogál, görcsöl a hasam alja! Többször van..
Terhelésre felugrik a vérnyomásom (250) szédülök, hányingerem van, evés után rosszul vagyok, felmegy vagy leesik a pulzusom, néha olyan, mintha be lennék drogozva. Minden..
Magas a vérnyomásom napok óta. Fáj a fejem meg mellkasom. Néha hányingerem van és szédülök. Mi lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu