Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg annyira kellemetlen a...

Tényleg annyira kellemetlen a gyomortükrözés?

Figyelt kérdés

Valószínű, hogy átesem rajta a közeljövőben, hihetetlenül félek tőle. Kérdezősködtem néhány ismerősömtől, akik már átestek rajta, és eléggé eltántorítottak a dologtól. Nagyon kellemetlen élményként meséltek róla. Egyikőjük mondta, hogy nagyon nehezen lehet venni levegőt közben, leginkább ez ijesztett meg, mivel nagyon nehezen veszem a levegőt stresszes helyzetben, eléggé pánikos is vagyok.

Az utóbbi mennyire igaz? Valamint valóban érdemes félnem alapjában véve a tükrözéstől? Kiskorúak esetében mennyivel másabb az eljárás?



2017. febr. 17. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát elég kellemetlen az biztos.

Majd ott ugyis elmondják hogy vedd a levegőt. Ne izgulj (persze tudom könnyű mondani).

Pár perc az egész.

Hajrá.

2017. febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár perc az egész,túl lehet élni,ne aggódj.Nekem mondjuk nem tűnt fel,hogy nehezebben vettem volna a levegőt,akkor másra figyelsz,szerintem.
2017. febr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Én is félnék.
2017. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem megcsinálták, de befújtak érzéstelenítőt a torkomba, és nem éreztem semmit. Nem volt hányingerem sem, és levegőt is kaptam. Én úgy féltem, majd elájultam, pedig vettem be Xanaxot előtte. Utána meg csodálkoztam, hogy egyáltalán nem fájt. Kérd ezt az érzéstelenítő sprét.
2017. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ma voltam gyomortükrözésen és azt kell, hogy mondjam kellemes csalódás volt.

Nagyon izgultam előtte, szinte remegve mentem be, mivel emetofóbiás vagyok.

Az egész vizsgálat nem tartott tovább kb. 3 percnél. Én nem kaptam érzéstelenítőt a torkomra.

Párszor ökölődtem, de hányingerem nem volt és fájni se fájt egyáltalán.

Nagyon gyors vizsgálat, kellemetlen tud lenni, mert a cső miatt ökölődik az ember, de azt a pár percet simán ki lehet bírni.

2017. okt. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!