Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ilyen szörnyű az anyagcs...

Miért ilyen szörnyű az anyagcserém? 16/L

Figyelt kérdés

Régebb is volt olyan, hogy egy nap mondjuk kimarad, de körülbelül december óta egyre gyakrabban előfordul, hogy 2-3, sőt néha 4 (!!) napra is kimarad a székletem.


Naponta megvan a 1,7-2 liter folyadák (víz és tea), odafigyelek az étkezésemre, alig nassolok (csoki vagy chips 1 hónapban egyszer max), naponta 3-4x étkezem, imádom a gyümölcsöt, zöldséget. Kábé szeptember óta szedek alga kapszulát. Heti min. 2x másfél órát táncolok, mindenhova gyalog járok (8000-12000 lépés/nap), szünidőben deszkáztam, tehát szerintem mozgok eleget.


Anyukám jan. elején vett gyógynövényes, direkt erre a célra való teát, azt 1-2x ittam, tényleg megindult tőle a hasam.

Tegnap, ma se volt székletem, úgyhogy megint ezt a teát iszom, viszont el vagyok keseredve, nem tudom mit teszek rosszul, gondolkodtam azon, hogy esetleg valamilyen pszichés dolog áll mögötte, de erre sem jövök rá...

Szóval, SEGÍTSÉG!



2017. febr. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Igyal egy kis tejeskavet. Nekem a kave mindig beinditja a dolgot reggelente.
2017. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eszel elég rostot? Búzakorpa, árpa, zab, rozspehely, ilyenek? Natúr joghurtba vagy kaukázusi kefirbe keverve ezek hatékonyak. Vagy aszalt szilva rendszeresen.
2017. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kávéval próbálkoztam, annyira nem volt hatékony.


lehet ezzel van baj. van itthon árpakásának és zapkásának való, ritkán eszem is. köszi!!

2017. febr. 19. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a fehér kenyér nem tesz jót ilyen téren, illetve a fehér liszt semmilyen formában. Teljes kiőrlésűvel nincs ilyen gondom.
2017. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljeskiőrlésűre már én is rég atvaltottam, ritkán eszem fehér kenyeret, de nem is kívánom.
2017. febr. 19. 18:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Passz. Próbálj meg egy probiotikum kúrát. Vagy ami még nekem béltisztításra bevált: útifű maghéj. Minden reggel éhgyomorra kellett inni egy pohár vízben elkeverve egy kanálnyi mennyiséget. Két hónapig. Az is rendet tett, kitakarított. Folyadékra még fokozottabban kell figyelni mellette.
2017. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, utána nézek ennnek az utifű kúrának.
2017. febr. 19. 18:43
 8/9 anonim válasza:
Szilvalekvár reggelire
2017. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem lehet neked is pajzsmirigyeddel vam a gond?
2017. febr. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!