Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már valakinek így vagy...

Volt már valakinek így vagy hasonló cipőben? Mi lehet ez, begyulladhatott?

Figyelt kérdés

Jön alul hátul a bölcsesség fogam és eddig csak fájogatott meg úgy kellemetlen volt, de ma reggelre nagyon bedurrant úgy hogy az előtte lévő fogra is oldalt rádagadt, ránőtt az ínyem és nagyon érzékeny.... ez a gyulladás miatt lehet? Illetve sajnos nyomkodtam, piszkáltam, most meg ahogy nézem véraláfutásos is. Tettem rá kamillát hátha nyugtatja. Ez a bölcsesség fog miatt lehet vagy mi más lehetséges? Nagyon megijedtem, de fogorvoshoz csak jövőhéten tudok elmenni sajnos... járt valaki hasonló cipőben??

Előre is köszönöm a tapasztalatokat, segítséget!


2017. febr. 20. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok embernek ránő az íny a bölcsességfogra, ilyenkor kezelni kell, amíg eljutsz a fogorvoshoz, kenegesd naponta 2szer az ínyed a fog körül Gingisol plusz oldattal, ez majd szépen leviszi a gyulladást.
2017. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!