Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tudom hogy aranyerem van most...

Tudom hogy aranyerem van most mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Szerintem az van .Biztos mert az a vicces hogy pont most tanultunk róla a suliban. Elég sokat edzem ,és most az a kérdésem ,hogy hasizmozhatok így is vagy várjam meg amíg az orvos megnéz? Egyáltalán milyen orvost kell vele felkeresni?

2017. febr. 21. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasizmozhatsz, igen. Háziorvos is tudja kezelni, őszintén mondd el neki a tüneteidet (hadd döntse el ő, mi a baj), és ha valóban aranyér, ír rá krémet és slussz passz.
2017. febr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem egyszer jött ki, vettem Reparon kúpot és az elmulasztotta, nem mentem vele orvoshoz, évek óta nem volt rá panasz

hasizmozni inkább ne

2017. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Élsportoló vagyok , válogatott + egy olyan soortban ahol fontos a hasizom. Mit lehet ilyenkor tenni ? Most komolyan ezért nem sportóljatok ? Nem is értem mitől lett . Egész életemben sprortoltam . Egészségesen eszem , gyümölcs zöldség minden nap rostok minden ... mert értrendem van .
2017. febr. 23. 23:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz ,de egy ... volt . Közölte ,hogy látja, de nem olyan nagy hkgy bármi problémat okozna. Hát nekem igen csak problémat okoz . Alig tudok tőle aludni annyira fáj . Ha nem mondom neki akkor fel sem írt volna semmit . 2 napja szenvedek vele . Mikor múlik el kb ? És mikor kezdhetek újra edzeni ? Lehetséges hogy ez rendszeresen elő fog jönni ezek után ?
2017. febr. 23. 23:48
 5/5 Pityupocse válasza:

Ha tényleg komolyabb szinten sportolsz, és az a kenőcs amit adott nem enyhítette a fájdalmat, érdemes lenne felkeresni egy másik orvos.


Mit sportolsz, ha egészségesen táplálkozol, és nem ülsz egész nap, akkor az erőlködéstől is lehet. Pl súlyemelőknél alap hogy előbb utóbb szembesülnek vele.


Elméletileg az első alkalom után hamar el kellene múljon, de ez egyén függő. Nekem 4 nap alatt elmúlt, viszont most ismét előjött és már nem jó rá az a kenőcs amit az elsőnél használtam.


Kicseszett egy betegség, mielőbbi jobbulást neked.

2017. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!