Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki bepisil?

Figyelt kérdés

Van egy kedves lány ismerősöm, aki elárulta, hogy ő (nem is olyan régen), fokozatosan rászorult a pelenkára, mert éjjel bepisil. De megtetszett neki, és most már kedvtelésből, néha hord nappal is pelust, valamit néha csak úgy bepisil, de nem csak a pelusban. Ti mit gondoltok erről?


Van itt olyan akinek vannak ilyen gondjai?

vagy olyan aki így direkt teszi meg?


légyszi kort és nemet írjatok, kíváncsi vagyok ki hogy gondolja (mármint korhoz és nemhez képest)



2017. febr. 21. 21:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ismerősöm (a lány) 13 éves, bocsi, ez kimaradt**
2017. febr. 21. 21:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt autonepiofíliának hívják. Szereti eljátszani azt hogy még csecsemő, vagy szexuális kielégülést okoz neki ha belecsinál a pelenkába.

Mivel 13 éves az ismerősöd valószínűleg az első, bár ki tudja.

2017. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ:) nem is tudtam hogy ennek ez a neve:O
2017. febr. 21. 22:20
 4/11 homo ludensz ***** válasza:
100%
Még sorkatonaként is volt olyan társunk aki éjjel bepisilt. Azt hiszem ő nem élvezte mivel a többiek szekálták eleget.
2017. febr. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) hát elhiszem, elég rossz lehetett szegénynek:(
2017. febr. 22. 20:18
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Én szoktam.

2/F

2017. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) hát elhiszem, elég rossz lehetett szegénynek:(
2017. febr. 22. 20:28
 8/11 A kérdező kommentje:

ezt sikerült még egyszer elküldeni:D

6.-nak is köszi, de legközelebb kímélj a hülyeségtől légyszi xd

2017. febr. 22. 20:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek ez a fétise. Akkor nem annyira gáz, ha a pár mindkét fele ilyen. Része, vagy előzménye az aktusnak. Ameddig a privát szférájukon belül marad, az ő dolguk.
2017. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Na de mi ezzel a baj?

Megkedvelte,szereti,csinálja.Aztán akkor mi van?Vannak ennél sokkal furább dolgok is,mellesleg addig nem tudhatod hogy milyen érzés amíg nem próbáltad :)

Egyébként a pisi fétisnek eleme a bepisilés és annak sok formája.

Igen,vannak sokan akik direkt teszik meg,de ezt nem gondként kell kezelni,szexuális izgalmat okoz.

Gyerek korban aki sokáig bepisilt,szerintem nagyobb a valószínűsége hogy felnőttként direkt kipróbálja,aztán vagy megszereti,vagy nem.Én még gyerek koromban szoktam rá,gyakorlatilag tizenéves koromtól felizgulok az érzésre,így része az életemnek.

2017. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!