Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy mostanában 12 órákat alaszom?

Figyelt kérdés

Kb 11-12 óra körül járok aludni, addigra álmosodom el és 7-8 között szoktam kellni, az ébresztő is annyira van állítva. Az utóbbi héten azonban hiábba szól az ébresztő, nem tudok kikelni az ágyból, kicsit vissza alszom, aztán dél körül kelek fel... elmegy az fél napom...

Miért lehet ez és tudok valamit tenni ez ellen?


Köszi a válaszokat! :)


24/F


2017. febr. 23. 12:37
 1/3 szamo77db ***** válasza:
Ezzel kínlódom sokszor én is. 10-12 óra alvás után fáradtan ébredek, szédelgek. És nincs rá megoldás. Néha az utcán is megszédülök, olyan vagyok, mintha részeg lennék. Tavaszi fáradtság, vagy mi a búbánat?
2017. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is nagyon fáradt szoktam lenni(mondjuk nálam közre játszik a stressz plusz vidékre jarok mindennap suliba)

Azt vettem észre ha 8 órát alszok sokkal jobban felfrissülök mint 12 óra alvás után zombiként szoktam kelni.

2017. febr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Un. tavaszi fáradtság. Kezdj el szedni egy multiviamint és mellé napi 4000NE D3 vitamint, hamarosan feltölti a szervezeted magát és képes lesz a létezésen túl másra is energiát fordítani.


Valamint sportolj, rendszeresen, az is energiaszint növelő.

2017. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!