Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem jön meg a menzeszem mit...

Nem jön meg a menzeszem mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogamzásgátlót szedek már lement a levelem ùjat kezdtem abbol is már hatodik darabot vettem be de semmi nekem gyógyszer mellett mindig rendesen megjött.. Most influenzás voltam mielött elkaptam volt egy nagyon pici véres folyás egyik wc-zésnél de abba is maradt terhes nem vagyok mivel egy ideje nem éltem szexuális életet mióta volt párommal szétmentünk (4 hónap)

Felhívtam orvosomat ö szerinte elöfordul ilyen stb meg hogy orvosilag nen hinné hogy gond van szedjem tovább a gyógyszereim de én azért aggódok


2017. febr. 23. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy mi, egyszerű internetezők tudnánk neked ténylegesen segíteni. Ha az orvos azt mondta nincs semmi baj, akkor az úgy van.
2017. febr. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. febr. 23. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!