Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jogosult indokkal vettem...

Jogosult indokkal vettem igénybe a 112-es segélyhívót?

Figyelt kérdés
Gondoltam hogy felhívom őket ugyanis tegnap este mosószerrel mostam le az asztalomat és rátettem ma fejemet és véletlenül megnyaltam majd ő nyeltem is egyet.De ugye a mosószert nem vízzel mostam le csak letörölte vele a fát és az rászáradt és a nyálamban meg jól feloldódott én meg lenyeltem.És azt akartam megtudni hogy tőlük ilyen esetben hova kellene fordulnom.Mondták hogy az orvosomhoz,de ő én kértem volna hogy kapcsoljanak egy mentőt ugyan is ezzel nem gondoltam volna hogy melyikhez értik kapcsolták majd megszakadt a kapcsolás. Visszahívtam megint majd elmondtam hogy megszakadt a kapcsolás és egy másik operátor elmondta hogy melyikhez.

2017. febr. 23. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Te nem vagy normális! Ennyi eszed sincs, hogy tudd, ez rohadtul nem vészhelyzet?!
2017. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Ezért nem kellett volna felhivnod a segélyhivót max a háziorvosod :D
2017. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon rá érsz ! Kösd le magad egy kicsit, ne háborgasd őket ! Elveszed a sürgős betegektől a lehetőséget !Legközelebb töröld le rendeen az asztalt !
2017. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen,de abban az időben amikor már hívtam ő nem rendelt.
2017. febr. 23. 17:20
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy amíg te ilyen (bocsánat a kifejezésért) fa....kkall terhelted a mentősöket meg a diszpécsert, egy másik embernek épp megállt a szíve és sürgősen segítségre lett volna szüksége.
2017. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó egy az hogy mentőssel egyáltalán nem beszéltem.
2017. febr. 23. 17:36
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
2! Én is. Ennyire hülye nem lehet valaki :)
2017. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, jogosan hívtad a segélyhívót. Amilyen zavaros az írásod, akár ciánnal is bekenhetted az asztalt. És akkor hova fordulhatnál? Jesszusom...
2017. febr. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nos,akkor sehova mert akkor már halott lettem volna.Amúgy meg az lenne a kérdés hogy "Jogos indokkal".
2017. febr. 23. 19:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem - nem - nem ............
2017. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!