Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a csilihez hozzá lehet...

Ha a csilihez hozzá lehet szokni, akkor a fájdalomhoz is?

Figyelt kérdés

Pontosabban más fájdalmakhoz..


Régebben nem szerettem a csípős ételeket, mert fájt. Aztán egyszer kedvet kaptam hizzá és most már ami másnak nagyon erős, az nekem csak élvezetes.


Szóval a kérdés az, hogy ugyanígy a fájdalomhoz is hozzá lehet-e szokni. Számomra az égés a legrosszabb és elviselhetetlenebb fájdalom. Ehhez pl. hozzá lehet valamennyire szokni?



2017. febr. 23. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább az, hogy a kisgyerekeknek 10x több ízlelőbimbójuk van, mint a felnőtteknek. Leginkább ezért nem szeretik a csípőst.
2017. febr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fájdalom az egyetlen inger, amihez nem szokhatsz hozzá. Kitolni tudod különféle kínzásokkal, meg ilyesmi, de nem nyomhatod el.

Ha váratlanul ér, ezer évny kiképzés után is legyűr.

2017. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha csípőset eszem, most is fáj, de már nem zavar. Egy éve nem bírtam volna megenni. Szóval mégis csak hozzászoktam, nem?
2017. febr. 24. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!