Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Merckformin szedése mellett...

Merckformin szedése mellett hizás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Jelentős túlsúllyal küzdök évek óta. 3-4óránként kell ennem mert ha nem eszem hirtelen erős éhség , fejfájás szédülés idegesség koncentráció zavar jönn rám. ezért felkerestem egy endokrinológust aki minden féle tergeléses vér vizsgákat nélkül, a tünet együttesem alapján azt mondta hogy PCOS-m van. Felírt merckformin xr 500at amit kb 14 napja szedek. Elöször napi egy tabi 8 napig, most már napi kettő. Az elején jelentkezett kisebb fajta hasmenés, és az éhség érzetem is csökkent és 2kg le is ment. Viszont 3-4 napja ott tartok hogy nem hogy hasmebésem nincs, de szinte szorulásom van. Az éhség érzetem meg borzasztóan megnőtt, és szinte folyamatos, szinte rosszabb mint elötte volt. És vissza is jött 3kg.És olyan érzésem van mint ha alacsony lenne a cukrom pedig nem az. Szabályosan feszült vagyok és ideges! Tapasztalat valaki hasonó tüneteket ? Fog ez javulni?

2017. febr. 24. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs inzulinrezisztenciád?

Én elmennék egy vervetelre kideríteni ennek az okát.

Nem is ertem az orvos miért nem küldött el, szerintem valts orvost.

2017. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam én is! Ezért is keresgem fel orvost és furcsáltam hogy semmilyen vérvételre nem küldött! Igy semmilyen értéket nem tudok, ami alapján követhetnék egy diétát gondolok itt A ch mennyiségre. Vagy lehet hogy túl nagy a dózis!
2017. febr. 24. 19:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálkozz masik orvosnál. Vervetel sok mindent kiderithet.

Egyes voltam.

2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül?
2019. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!