Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Közületek szintén van olyan hogy huszonéves, de már alkoholfüggő? Ha igen, akkor mik a kiváltó okok? Tesztek is valamit ellene?

Nálam pl. a boldogtalan, sikertelen, érzelem sivár élet, az állandó balszerencse és az ebből eredő folyamatos önutálat. Hihetetlenül szociopata vagyok (magyarul egyáltalán nem tudok ismerkedni, kapcsolatokat kialakítani, mindenben és mindenkiben csak a rosszat látom és az ellenséget).

Én nem azért iszok, mert annyira szeretem a piát, hanem mert akkor addig sincsenek kényszerképzeteim és nem vagyok depressziós. Viszont emiatt nem is tudok leszokni. Én a leszokást mindenféle antidepresszánssal és/vagy hangulatjavítók szedésével próbáltam elérni, de sajnos eredménytelenül. Azok nem váltak be, ezért visszaszoktam a piára. Most jelenleg 26 vagyok.

Másnak hogyan sikerült orvosolni az ilyen jellegű problémáit?

2017. febr. 27. 10:46  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
37 éves pasi vagyok, alkoholfüggő. Hol tudnék értelmes segítséget kérni a leszokáshoz, azon kívül, hogy "ne igyál"?
Hogyan lesz valaki anorexiás/bulimiás? Hogy nem ismeri fel valaki huszonéves fejjel, hogy nem egészségesek a céljai? Vélemények érdekelnek.
Attól nem lesz senki alkoholfüggő, ha átlagosan havonta berúg?
Talpmasszázs, vagy talpreflexológia tanfolyamon járt már valaki? Ha fiatal (huszonéves) srácként elmegyek oda, azt nagyon fogják furcsálni?
Hogyan jöttél rá, hogy alkoholfüggő vagy?
Milyen mértékű kézremegés számít még normálisnak huszonéves korban?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!