Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a vesém. Elmúlhat magától?

Fáj a vesém. Elmúlhat magától?

Figyelt kérdés

Igazából nagy energiaitalos vagyok már 3 éve, mikortól bejárós vagyok. Egyszerűen nem bírnám ki különben.

3 hete meg napi szinten szedek 2 paracetamol tablettt, mert hőemelkedésem van és rosszul vagyok. Így is ilyen állapitban nem tudok tanulni.

Hianyozni nem engednek, meg voltam az orvosnal is az elejen es azt hitte logni akarok.

Ha leallok ezekkel jobb lehet?

Sok vizet iszom es tozegafonyat szedek.

Bocs, az ekezetekert.



2017. febr. 27. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:

Nem durvan faj, de kellemetlen. Lkellett fekudnom. Meg a natha miatt is rosszul vagyok.

Beszeltem a szuleimmel, holnap is kell mennem suliba. Iskolaorvos nincs, a buszra meg ugy visznek ki, mert fel orara van gyalog.

2017. febr. 27. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem az energiaitaltól van vesefájás se a láz, valami más bajod van, maximum az energiaitalban a koffein a vízhajtó hatása miatt csak tovább terheli. Orvoshoz kell menni, lehet nem is a veséd fáj csak azt hiszed.

Másik orvost kell keresni akkor, a fájdalomcsillapítókat is csak pár napig lehet szedni, nem hetekig.

2017. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

3 hete paracetamolon élek, mert folyamatosan lázas vagyok.

Odáig jutottunk, hogy nem szólnak hozzám, hogy ezzel is bűntessenek.

Már úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Suliban legalább nem bántanak.

2017. márc. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!