Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok rosszul orvosi...

Miért vagyok rosszul orvosi rendelőkben, kórházakban, injekcióktól, fájdalomcsillapítóktól?

Figyelt kérdés

Sziasztok, már több, mint 20 éve keresem a választ, egy, általam betegségnek nevezett dologra. Rosszullétes vagyok, így kezdem a bemutatkozásom a legtöbb orvosnál... És míg kezdetben mellékes információként kezelik a dolgot, később a szervezetem bebizonyítja, hogy nem lehet elmenni amellett, amit mondtam.

Millió és egy esetet el tudnék nektek mesélni, de maradjunk csak a tegnapinál.

Fogorvoshoz kellett mennem, eredetileg 4 fogat akartak eltávolítani, 3 bölcsesség, és 1 rossz fog. Ebből én 1-et bírtam ki, majd rosszul lettem, hánytam, és vége volt az eljárásnak. A rosszullét általában ott kezdődik, hogy megkapom az injekciót, ettől semmilyen félelmem sincs, nem zavar a tű, nyugodtan tűröm, ahogy bökködnek, de utána rendszeresen úgy érzem, zsibbad a karom... Itt már jelezni szoktam, hogy kezdődik a rosszullét, mert tudom, hogy ehhez már csak a lábak zsibbadása jön, és egy percen belül hánynom kell, vagy elájulok... Így volt ez tegnap is.

Ha bárki hasonló cipőben jár, vagy járt, és többet tud már a dologról, kérem írjon, mert még nem lenne később kinőni ezt a "betegséget", és nagyon szeretném...



2017. márc. 2. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez valamiféle pánikbetegség, vagy fóbia...talán pszichiáter segíthet, de nehéz ügy.
2017. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!