Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Isotretinoin-teva gyógyszerről...

Meechy Darko kérdése:

Isotretinoin-teva gyógyszerről vélemények?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok kb szeptembern kezdett az arcom elég durván pattanásosos lenni de néha szinte teljesen elmúlt aztan előjött azthiszem decemberben mentem el bőrgyógyászhoz irt fel valami gyógyszer annak már nem tudom a nevét de azt kellett szednem egy hétig meg kaptame gy rázókeveréket amivel esténként kell kenni az arcom de ez csak valami előkezslés volt és elküldött laborba hogy elkezdhessem szedni ezt a gyógyszert többnyire a hegek kezelésére azthiszem februárban kaptuk mega. Receptet de még csak most váltottuk ki irtak fel mellé még ilyen rázókeveréket is amit előtte is használtam kíváncsi lennék kinek mennyire hatott mennyi idő alatt multak el a hegek mert nekem pattanásaim igazaból maár nem is nagyon vannak inkább csak heges az arcom

2017. márc. 3. 00:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!