Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az ereim ki vannak dagadva,...

Az ereim ki vannak dagadva, lehet gond a koncizastol?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor akartam mar elkezdeni kicsit kondizni, de valahogy a kedv mindig elment vagy egybol mikor arra kerult volna a sor, vagy 1-2het utan. most viszont haverommal eljarumk kondizni,de nem olyan brutalis szinten...es akkor a lenyeg:

alapbol is az ket karom, a lab hajlatom es meg par helyen elege feltunoen latszik. igy meg alapbol nem is zavarna, csak ugye mikor mar nagyon megeroltetem magam, akkor mar sokkal jobban kidagadnak mint szerintem kellene. alapjaba veve elege sovany is vagyok (175/54)...:/ magas vernyomast parszor mertek csak, altalaban teljesen rendben.

lehet baj ha nagyon tuleroltetem magam?

16/F



2017. márc. 3. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ereid azért vannak kint mert alacsony a testzsír százalékod, ez jó dolog. Viszont a súlyodat elnézve izom se nagyon van rajtad. Mi bajod lenne attól, hogy megerölteted magad? Talán egy kicsit férfiasodsz.
2017. márc. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, ezert kezdtunk el kicsit kondiba jarni. kicsit zavar is hogy ennyire vekony vagyok, es igazabol nem tudok kicsit hizni :/

mellesleg koszi a valaszt! :)

2017. márc. 4. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz hízni, mert keveset eszel és/vagy nem megfelelőek a tápanyagok. De nálad inkább az lesz a gond, hogy keveset eszel.

Az erekre visszatérve, ha attól félsz, hogy elpattannának akkor nem kell, mert ilyen biztos nem fog tötténni.

2017. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

okes koszi :D

amugy szerintem ez is ilyen genetika....vagy mit szoktam mondani :D mert egyatalan nem eszek keveset, sot! egy ideje rengeteget eszek. es az se lehet h nem megfeleloek a tapanyagok...vagyis szerintem. nem tudom ez alatt mit kell erteni. nem vagyok az ilyen dolgokban jartas. hust es tesztat szinte minden nap eszek, gyumolcs zoldseg is majdnem minden nap :D

2017. márc. 5. 23:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Genetika is persze, de attól még bárki tud ízmot és zsírt is felszedni, csak neked többet kell hozzá enned. Lehet hogy úgy érzád már most is, hogy sokat eszel, de nem eleget. Kb 2 hét alatt kéne híznod 1 kg-ot, ha ez megvan akkor ettél eleget.
2017. márc. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!