Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nyomja a fejem két oldalon,...

Nyomja a fejem két oldalon, ha ideges vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hete hétfön egyik osztálytársam kapott epilepszia rohamot, és szemem láttára. Azóta sokat szenvedtem, nem tudtam aludni, másnap mindig hulla fáradtan mentem suliban. Közben mindig kis szédülés meg idegesség történt velem. Most hétfő óta végre sokkal jobban lettem, mivel mással voltam elfoglalva, de csütörtökön ismét jön ezek a szenvedések. Nemrég sokat aludtam, sok vizet ittam, amitől rosszul lettem, ittam kamilla teát, bevettem agroflexet, C-vitamint is. Szívvel is problémám volt, elmentem kardiologiára, de szintén nem volt semmi problémám, csak pszhichologiai panaszt kaptam. Szóval mit csináljak? Ha egy kis fájdalmat érzek, máris elmegy a kedvem.
2017. márc. 4. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugoggyá le!
2017. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!