Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igazi, jó minőségű mézet...

Igazi, jó minőségű mézet szeretnék venni. Ma megyek boltokba, a lentebb felsorolt üzletekben kapható valódi méz?

Figyelt kérdés

Melyik márkájút vegyem?

Valószínűleg ezekre a helyekre megyünk:

Lidl

Penny

Aldi

Spar

Tesco



2017. márc. 4. 12:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem ajánlottatok semmit - ez azt jelenti, hogy érdemes elkerülni a bolti "mézeket" - azok nem is mézek?
2017. márc. 10. 15:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel őstermelőtől, piacon?
2017. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Őstermelőtől szoktam venni, de nála elfogyott, így kíváncsi lettem a bolti felhozatalra.
2017. márc. 10. 17:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Beteg voltam és kellett volna minőségi méz.
2017. márc. 10. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valódi alatt azt érted, hogy az üvegben valódi méz van, akkor bármelyikben. Ha valódi alatt azt érted, hogy az üvegben kizárólag a méhek által VIRÁGOKRÓL gyűjtött nektárból előállított méz van, és ilyet szeretnél venni, ezeken a helyeken, akkor inkább el se indulj hazulról.
2017. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát, már régi a kérdés, de amúgy találtam egyet egy boltban - gondolom, hogy nem írhatom ide a nevét, de 1 volt a sok között.


Előtt megnéztem sok videót, méhészekkel készült interjúkat, filmeket és olvastam is a témában - nagyon érdekes dolgokat tudtam meg.

2017. júl. 10. 17:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mármint? :D
2017. júl. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2017. júl. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!