Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3 hónapja minden reggel...

3 hónapja minden reggel hányinger és este is. Neha nap közben is. Részletek lent. Mi lehet a bajom? Van esetleg valami módszer amivel gyógyítani lehetne?

Figyelt kérdés

Szóval 13 éves lány vagyok es 3 honapja pont 2017 óta minden reggel es este hanyingerem van. Mostanában a hasam is fáj közel a hugyholyagomhoz. De az kevés ideig tart. Van olyan is hogy mindig mikor iszok bármit 5 p nem telik el es érzrm hogy jön vissza majd visszatudom büfögni azt újra lenyeleg és kész. Nagyon kezd zavaró lenni. Amúgy pszihologushoz is jarok mert félek szinte mindentől meg vannak ezek a hanyingeres dolgok. A wc zésemmel szerintem nincs gond. Semmin nem változtattam az eletmódomban tehát az se lehet. Már egyre kevesebbszer de van olyan is hogy savat büfögök. De nem sokat. Egyszer nagyon hanyingerem volt 1 2 hónapja es akk kimentem wc re es ingertem magam. De nem hanytam. Ezt mindig megpróbálom mert van mikor ugy erzem egyszerűen hanyni is jobb.. de soha nem sikerül. Mielőtt ilyen lettem pont volt egy hányásos vírosom aminél 12 órán keresztül óránként végére már 2 3 óránként is hánytam. Aztaj etkezésem is rendbe jött es megint hanyingerem van. Szedek Sedatif ot 2017 január 20 a óta nagyjából. Egy kicsit ugy érzem hat. Ittam 3 este is szodabikarbonas vizet. Az jó volt lekötötte a savam azóta nem büfögök savat (kb 2 het óta) es most 3 napja szedek Linexet de az sem érezném higy hat. Normaflor se segít. Semmi.

Azt szeretnem megkerdezni lehet e a menzeszhez köze 3 hónapig tartó hányingernek. Szeretnek ugy rendbe jonni hogy nem dugnak le semmit a torkomon kivizsgalasra. Segítsetek légyszi. apa azt mondta ha ez igy meg tovább elvisz vérképet csinálni.



#hányinger #savas büfögés
2017. márc. 4. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínűleg refluxod van. Menj el a házi orvosodhoz, ő ad beutalót a gasztroenterológiára. Nyugi, semmit sem fognak ledugni a torkodon, fiataloknak nem ezzel kezdik a vizsgálódást. Ki fog kérdezni az állapotodról az orvos, és az alapján ír fel gyógyszert a refluxra, amit pár hónapig szedned kell. Sokkal jobban leszel majd, menj el mihamarabb orvoshoz.
2017. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Apukam mondta neki is voltak ilyenhez hasonló gyomor gondjai voltak. De kinőtte. De engem ez nem nyugtat meg sajnos. Azt hiszem valahol pszichés gondok lehetnek. Ma úgy keltem hogy rohadt hányingerem van (1 honapja csaknem több óta nem volt ilyen ezért megilyedtem mert elkaptam egy vírust (torokfajas, höm, stb..) es gyengébb vagyok es barátnőm akár hordozhatja is mert ő rajta tegnap este kijött egy hanyós. Es annyira félek tőle es elkezdtem nagyon durván remegni. Anya valahogx megnyugtatott. Nem tudom mi a bajom de félek tőle. Nagyon. Megkérdeztem nála mivel kezdődött azt mondta nagy hasfájás étvágytalanság fáradékonyság. Hirtelen elkezdtem én is faradt lenni. Es ugyanabban a pillanatban a kajáktől es innivalóktól is undorodni kezdtem. Viszont egy picurt sem fáj a hasam.
2017. márc. 23. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg lehet, hogy pszichés. Ezenkívül ér sok stressz a mindennapjaidban? Illetve nem lehet, hogy hányásfóbiád van?
2017. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!