Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen időeltéréssel szedjem?

Milyen időeltéréssel szedjem?

Figyelt kérdés
van bűzafű kapszulám, és c-vitamin porom amit most szeretnék együtt szedni, de mivel egyik lúgos,(tudom nem létezik lúgosítás) a másik pedig savas, gondolom nem a legnyerőbb egyszerre... aszkorbinsavból nem sokat szoktam, negyed-fél grammal de mikor csak így eszembe jut, van mikor ki is maradnak napok, ebből a búzafűlé kapszulából pedig pedig 3x1-2 darabot ír szóval gondolom ebben sincs túl sok "hatóanyag" de szeretném mindkettőt folyamatossá tenni egy ideig ezért nem tudom hogy kéne időzíteni
2017. márc. 7. 23:47
 1/3 A kérdező kommentje:
a kapszulából is inkább napi 2-t szednék inkább hogy tovább tartson :D
2017. márc. 7. 23:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Minden gyógyszernél és a gyomorba jutó anyagnál igaz az,hogy éhgyomorra,étkezés előtt gyorsabban ürül ki a gyomorból és gyorsabban szívódik fel. Úgyhogy szerintem a búzafű kapszulát étkezés előtt vedd be, az aszkorbonsavat pedig min. 2 óra múlva,étkezés után.
2017. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mármint aszkorbinsavat.
2017. márc. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!