Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csap víz vagy az ásványvíz...

Csap víz vagy az ásványvíz egészségesebb?

Figyelt kérdés
Régóta elhagytam már a cukros üdítőket, mondván a víz sokkal egészségesebb. De most szó szerint undorral nézek a csapvízre mióta láttam, hogy milyen vízkövet hagyott a vízforralónk alján. Ez bennünk is így zajlik le? Már nem szivesen, sőt félve iszom meg azóta? Váltsak ásványvízre? Bár nem szivesen adok ki pénzt bolti vízre ha itthon is van, csak ha nagyon gázos a csapi.
2017. márc. 8. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Igyál csapvizet, hazánkban a remek minőség.


A biológiakönyvedet pedig vedd elő! Az általános iskolait. Talán megtalálod rá a választ, hogy a nem tisztított vízforralótok és a tested működése között van-e összefüggés.

2017. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én jobb híján ásványvizet iszom.

Ezt olvasd el:

www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__bio-eletmod__8441236-szurt-viz-vagy-asvanyviz-melyik-az-egeszsegesebb-megoldas-es-miert

2017. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!