Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Agydaganat?

Mi bajom lehet? Agydaganat?

Figyelt kérdés

Szoval. Tegnap olyan delutan ketto korul eleg durvan elkezdett fajni a fejem. Nem vagyok fejfajos, ugyhogy csak lepihentem, remelve, hogy elmulik. De nem mult, egyszer fel is ebredtem ra, vegul amikor teljesen felebredtem ugyanugy folytatodott. Aztan eszembe jutott,hogy nem vettem be a vernyomascsokkentomet. Ugyanis vernyomasos vagyok 14 eves korom ota (most 18 vagyok, lassan 19). Tehat eztan bevettem es vartam. Addig a fajdalom a ket halantekomnal volt, inkabb gorcsre hasonlitott, aztan attert csak a fejem jobb oldalara, azon belul is valahova elore. Es akkor ez igy gorcsolgetett egeszen hajnali fel egyig, pedig algopyrint is vettem be ra, miutan a vernyomascsokkento nem javitott.

Aztan majdnem egy ora fele elaludtam es haromnegyed oraja keltem. Nem faj es fajt a fejem, de olyan furcsa erzesem van a jobb felemben, marmint a fejemben. Neheznek erzem es mintha a jobb fulem kicsit be lenne dugulva. Valamint neha itt-ott a fejembe olyat erzek, mintha nyomas lenne bent, vagy itt-ott egy masodpercre belenyilall egy pici, fura, fajdalomra hajazo erzes.


Ezelott sosem volt ilyen, es egyebkent ezeken kivul nincs es nem volt mas tunetem, csak olyan furan erzem magam a felelemtol. Mert nagyon felek es masra se tudok gondolni, csak hogy agydaganatom van...:( Nagyon felek, este is vegig halalfelelmem volt es most is. Ugyhogy kerlek titeket, akinek van otlete, az valaszoljon!



2017. márc. 12. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább migrén, mintsem agydaganat. Kivizsgáltatni pesze, azért érdemes lenne.
2017. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Az ilyen kérdéseket egyszerűen nem bírom feldolgozni.


Felmerül benned annak a lehetősége, hogy rákos vagy.

És nem orvoshoz fordulsz, hanem a gyakori kérdések 15 éves átlag életkorú olvasóközönségéhez.


Most komolyan! Normális vagy?

2017. márc. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van,inkább migrén lesz. Nem valószínű,hogy daganatod van,de mivel nem szokott fájni a fejed mindenképpen ki kell vizsgálni. A vérnyomásodat egyébként megmérted a gyógyszer bevétele előtt és után?
2017. márc. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsonek es harmadiknak koszonom a valaszt.

Masodiknak: igen, ide fordulok, mivel falusi vagyok, a legkozelebbi varos 2 ora innen, es nalunk hetvegen nincs orvos, plusz autonk sincs, es senki nem fog futkarozni nekem hetvegen mert faj a fejem. Sajna.

2017. márc. 12. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!