Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Micsináljak ha megjött a...

Micsináljak ha megjött a menzesz? Szóljak anyának? Milyem fajta betétett használjak? Hányóránként kell cserélni?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok
2017. márc. 13. 16:30
 1/3 anonim válasza:
szólj anyukádnak és egészségügyi betétet használj
2017. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megjön, először is tegyél be egy betétet. Gondolom, van több féle otthon. Aztán szólhatsz anyudnak, ő segíteni fog. Ha kérdésed van, tedd fel neki bátran. Majd kitapasztalod, melyik fajta betét jó. Én mindenképpen szárnyasat javaslok. Hogy milyen gyakran cserélj, az attól függ, mennyi vérzések van. Ha már tele van a betét (tehát mindenhol véres), akkor érdemes cserélni.

20N

2017. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Libresse betétet használok, abból is kis szárnyasat. Általában 3-4 óránként cserélem de ez attól függ, milyen erős a vérzés. És igen, mindenképpen szólj anyudnak nincs benne semmi. Én is nagyon paráztam de örült neki hogy "nagylány" lettem. Ne érezd magad kellemetlenül, ez a világ egyik legtermészetesebb dolga. Lányok vagyunk. Anyukád is lány. Átélte ezt már ő is.☺ 12/L
2017. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!