Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális egy 14 éves lánynak?

Ez normális egy 14 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves, 157cm-es magas lány vagyok. 37.7 kg vagyok (bár volt egy iskolai mérés, ahol 38.5-nek mertek, ugyanis előtte megittam kb. Egy liter vizet az iskola orvos kicsit furcsállta is hogy ennyi vagyok) Nagyon figyelek a sulyomra..Ritkán eszek csokit kenyérből is csak a teljes kiőrlésű vagyok hajlandó megenni. Soha nem koplaltam mert tudom azzal úgy sem megyek semmire! Bár a hasamon szerintem még van felesleg és bár lány vagyok nagyon szeretnék kockahasat. Szerintetek hogy álljak neki? Valamint vélemény rólam? Ez így normális?

2017. márc. 14. 15:48
 1/8 A kérdező kommentje:
*Mármint az iskola orvosi kevesellte ezt a súlyt.
2017. márc. 14. 15:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, a szüleid nem tudom hol vannak de a te súlyod nagyon kevés. Eléggé ijesztő ez, mert a tested abba a korba van amikor fejlődik...+10 kg bőven elférne rajtad 14 évesen.
2017. márc. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te betegesen sovány vagy. Én 14-15 éves korom óta vagyok 47 kiló, most 22 vagyok, de ez rettenetesen kevés. Te meg még ez alatt vagy 10 kilóval! Hol vannak a szüleid ilyenkor?
2017. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek, ez kevés. Az edzéshez is kell tömeg, szóval valamennyit nyugotdan hízhatsz. Persze ne úgy, hogy nekiállsz zabálni, hanem hosszú távon, pl. valamivel táplálóbb dolgokat kezdesz enni.


Kockahasat nyilván hasizomgyakorlatokkal lehet szerezni, edzőtermekben a trénerek tudnak feladatsorokat adni, amiket érdemes csinálni. Persze nem árt, ha úgy általában is dolgozol rajta, hogy izmos legyél, ne csak a hasat edzd.

2017. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

iszonyatosan sovany vagy. Abnormalis.


Szuleid nincsenek?

2017. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Dehogynem, vannak szüleim!!!

Mondom nem koplaltam eszek mindent csak egészségesen!

2017. márc. 14. 16:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval szerintem egyszerűen ilyen az alkatom..:/ :)
2017. márc. 14. 16:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Legalább egy kivizsgálást lehet, hogy érdemes lenne csináltatnod (vérkép, ilyesmi, körzeti orvoson keresztül). Ennyi idősen sokmindenre van szüksége a szervezetnek (serdülőkor stb.), csak hogy biztosan minden rendben legyen.
2017. márc. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!