Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16-évesnen lehet kiváltani...

16-évesnen lehet kiváltani növekedési hormont a gyógyszertárból?

Figyelt kérdés
Csak úgy kérdezem hogy az használna e nálam még?Magasabb lehetnék tőle?Mert az ugye arra van kitalálva de azoknak akik sokkal alacsonyabbak az álagnál nem?Mert én teljesen átlagos vagyok 16/L 165cm. És magasabb szeretnék lenni.De anyukám még alacsonyabb nálam, az apámat nem ismerem de állítólag ő sem magas.Tehá t semmi esély arra hogy nőljek még.És csak úgy elgondolkodtam hogy ilyen esetben amúgy segítene?Nem nagyon néztem még utána de a gyógyszertárban lehet kapni valamilyen növekedési hormon tablettát vagy injelciót vagy mit.

2017. márc. 14. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Atya ég...

A növekedési hormontól nem a testmagasságod nő,többnyire a testépítők használják izomnövelés céljából, persze sok mellékhatása van.

2017. márc. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Jó én is úgy tudtam.Amúgy te úgy születtél meg hogy professzor voltál és mindent tudtál?


Csak bele olvastam és mivel növekedési hormon ezért testmagasságra is alkalmas.

2017. márc. 14. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
16 évesen nem álltál még meg a növekedésbe tehát semmi jót nem tesz az ha a hormonjaiddal szórakozol. Az első semmi sértőt nem mondott,most nem értem ha valaki nem azt mondja hogy persze zabáld még pofára az biztosan okoskodik. Ha ennyire tudsz mindent akkor miért itt kérdezed? Nekem úgy tűnik hogy te születtél professzornak hogy a te szavaiddal éljek.
2017. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha "professzor" válaszát várod, miért nem mesz orovshoz..?
2017. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha ilyen komoly gyógyszert akarsz szedni akkor legalább nézz utána rendesen, ne csak nele olvass egyetlen cikkbe. De az általad linkeltben is le van írva, hogy milyen betegségeknél alkalmazzák. Egyébként ahogy te is írtad átlagos magasságú vagy, szóval ezt hogy gondoltad? Melyik orvos írná fel neked? Vagy valami zugdílertől akartad venni?

2017. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bensdorp ***** válasza:
Ha kórosnak minősülne a testmagasságod, írhatna fel hormont Neked szakorvos, de a 165 cm teljesen átlagos, úgyhogy felejtsd el a témát! Egyébként sem a külsődtől lennél boldog ember. Ha ezt sikerül belátnod, nagy lépést tettél a felnőtté válás felé. Segíthet, ha olvasol a témáról, pl. más tinik hasonló aggályairól vagy pszichogiai fejlesztő könyveket, esetleg derékba tört életekről, amik rávezetnek arra, hogy mi a fontos az életben, és mi nem az.
2017. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen ahogy az első nem írt semmi sértőt,azt gondolom én sem.

Ja és nem eszem agába sem jutott volna orvostól megkérdezni, venni sem ilyet.Ahogy írtam a kérdésnél csak úgy elgondolkodtam rajta hogy elméletileg nőhetnék e tőle vagy csak azoknak használ e akik kórosan alacsonyak.De természetesen nem arra gondoltam hogy megyek és intézkedek hogy ilyet vehessek.Persze jó lenne még pár centit nőni.

2017. márc. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!