Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a sok kimondatlan dolog...

Te te te kérdése:

Az a sok kimondatlan dolog (ezt muszaj. :? )

Figyelt kérdés

epp az iment olvastam egy pareves kerdest ezen a weboldalon. nehez lenne osszegezni, olyan sokoldalu. a lenyeg, hogy ugy ereztem, mintha magamrol olvasnek, olyat, amit soha nem birtam volna kimondani. hogy ugy erzem maszkot hordok, minden nap minden perceben. hogy a kimutatott erzesek csupan szinjatek, hogy neha en magamban elbambulok, kikapcsolok mig a beidegzodesek -mintha robot lennek-, reagalnak helyettem, ami mar neha megilyeszt. hogy nem birok megbekelni magammal, es az, hogy oriasi bunkent elem meg magamvan valamiert, ha ennek a felenel is tobbet kell magamrol beszelni( ez talan ennek a legelejen kezdodhetett, amikor mminden kulso inger idegesitett, mar sz is ha valaki magaol predikalt). hogy nem birom magyamban sem kimondani azt-es ez most oriasi dolog szamomra-, hogy depresszios vagyok. es utalom hogy nem vagyok biztos a sexuais iranyultsagommal, ezert inkabb tettetek, de nem leszek tisztaban addig mig nem nem adom ki magambol, legalabb is remelem.

mindig felek kozossegben lenni, de ha ott vagyok mindig ugyteszek mintha tok laza lennek, hulye viceeket mondok amik egyaltalan nem viccesek szerintem sem, es nem is akarok ilyet ondani. egyszeruen mar belem ivodott. a szemelyisegem nagyabol ossszeomlott. egyik pillanatban egy bator, lazado csaj vagyok, a masikban meg egy onutalo irritalo ember,akit senki nem szeret, inkabb inrital.



sajnalom, ezt le kellett irnom.


ti tudnatok szeretni egy ilyen embert?


tudtok valami jo tanacsot?



2017. márc. 16. 22:19
 1/3 A kérdező kommentje:

van meg egy csomo dolog:alvaszavar,duhkitoresek, nha tiszta ideg vagyok neha pedig teljesen ure, semmi erzelem, csak az az allando eros nyomas bennem. persze ongyilkos hajlamok, de ez olyan klises.

en nagyon sokat erolkodtem hogy normalis legyek , vagy hogy annak tunjek. hogy egy eros jellemet, egy szep szemelyiseget alakitsak ki, de ezzel csak sokat rontottam. igazabol kiskoromban sokat bantottak a sujom miatt, es egy feleve drasztikusan iszonyat rovid ido alatt fogytam oriasi mennyiseget. ezalatt sokat bantottam magam. azzal eroszakoltam magamra a fogyast, hogy ozen erosen pusztittam a belso valomat. a legundoritobb bennem az, hogy masok milyen orommel es buszkesggel dijaztak a fogyasomt, es mikozben vigyorogva koszontem meg a dicsereteket, belul egtem tole.

szval nagy erofesziteseket tettem, es mar par honapja ugy erzem, teljesen kimerultem. mar egyre rosszabbul vaygok, es felek, mert magam sem vagyok biztos a bajomban. a lenyeg, hogy nem akarom senkinek elmondani semelyesen, egyszerun ha ragondolok mar rosszul vagyok. mar ez is nehez

2017. márc. 16. 23:05
 2/3 A kérdező kommentje:
szval vannak tiszta normalis pillanataim, de neha pedig visszaesek ebbe a depis cuccba. neha tok normalisnak arzem magam mint most, neha pedig a depis enem jon elo, mint amikor ezt a kerdest kiirtam. lehet hogy sokat sajnaltatom magam, ilyet is mondhattok..
2017. márc. 16. 23:30
 3/3 anonim válasza:
Nem egyszerű sztori. Igazából nem lehet rá válaszolni egy-két mondatban, mert hosszú lenne. Amit itt írtál, annak többszörös terjedelmében lehetne vissza írni. Ha van türelmed hozzá, akkor néhány fontos pontra szívesen kitérek. Fontos volna tisztáznod a helyzetet magadban a másik nemhez való hozzáállásoddal kapcsolatban. Nekem ez tizenéves koromban már ment nagyjából(legalább is biztosan tudtam hogy melyik nemhez vonzódok). A társakhoz fűződő viszony már bonyolultabb. Nem tudtam ugyanis, hogy az introvertált vagy extravertált típusba tartozok e. Az előbbire jellemző, hogy alapvetően eléggé zárkózott típus, nehezen barátkozó, érzelmeit nehezen fejezi ki, egyedül szeret jobban boldogulni, szereti a magányt és attól nem szenved túlzottan mert le tudja kötni magát valamilyen sajátos hobbival. Az utóbbi, lényegében ennek ellentéte és szeret csapatjátékban is részt venni. Azonban fontos, ezen a csoporton belül is különbségeket tenni mert nagy eltérések lehetnek. A szociális érzékenység is nagyon változó és több tényezős komponens. De én számodra tudok egy saját tapasztalatomon alapuló mintát adni ezekről. Pl. mit vársz el másoktól és Te mit tudsz, vagy szeretnél adni másoknak. Pl. érdekelnek e a különböző önkéntes munkák? Vagy miért szeretsz a baráti társaságoddal együtt lenni. És mik a kedvenc programjaitok? Ők tudnak e nyújtani olyat Neked, ami igazán megnyugtat és nem frusztrál véletlenül sem. Figyelj a saját belső hangodra és komfort érzetedre, amikor velük vagy és tőlük távol is. Ezzel kapcsolatban még sok mindenről lehetne beszélni és ezt tudom javasolni. Másik nagyon fontos pont a helyes önértékelés és önbecsülés kérdése. Nem csak fontos egy Nő vagy akár Férfi életében is a kapcsolatok terén és a helyes önismeret kialakulásához, de alanyi joga is minden érző és érzékeny léleknek. Sajnos a mai trendek is igen csak akadályozzák ennek helyes elsajátítását és így nehéz megtalálni az arany középutat. Bár van néhány dolog, amivel nagyon nem vagyok elégedett az életemben, de ezektől eltekintve lényegében jó úton járok és elég magas szintre jutottam, de fel kellett nőni hozzá. Szabad megkérdeznem a korodat? És ha érdekel, szívesen mesélek Neked ezekről. Talán hasznos lehet számodra is... Ui.: Nekem sose volt mindegy hogy milyen társaság vesz körül és többek közt ezért a válogatós tulajdonságom miatt bántottak, nem a külsőm miatt.
2017. márc. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!