Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Doxylamine hydrogen succinate...

Doxylamine hydrogen succinate tartalmú antihisztamin külföldről (ebay) importálása hogyan?

Figyelt kérdés
Németországban gyógyszertárban recept nélkül kiadják bárkinek, Amerikában szintúgy. Ilyet szeretnék Amerikából behozni magamnak elalvás segítő hatása miatt. Van valakinek információja ennek módjáról, szabályairól?

#doxylamin #gyógyszerkönyv
2017. márc. 18. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Az utáni rész érdekel, hogy megnyomtam a "megveszem" gombot ebayen.
2017. márc. 18. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebay-en nem vennék gyógyszert, ki tudja milyen szemetet küldenek. A Pharmafutár 3.000 Ft-ért bármilyen gyógyszert behoz Németországból: [link]
2017. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál és a tanácsodat és ötletedet.

Valóban megoldás az említett szolgáltatás. Egyszer lehet, hogy kipróbálom azt. Más internetes Németországbeli vénnélküli gyógyszereket küldő német szolgáltatókat is megpróbáltam.

Az ebay mellett egyetlen érv szól, hogy lényegesen olcsóbb, mint bármilyen európai szállító.

Nemcsak ebayon értékesítenek a cégek, egyébként jó elismert pedigrével rendelkező gyártók és eladók is felteszik kínálatukat ebayre is amit nincs módom mind átnézni.

Közben egy tényt találtam az internetes gyógyszerrendeléssel kapcsolatban.

Az OGYI szerint interneten keresztül kizárólag vény nélkül kapható gyógyszer lehet vásárolni.

És ez részben válasz is a kérdésemre és sok egyéb kérdést is felvet (ha valami nálunk nincs gyógyszernem törzskönyvezve, akkor mi vonatkozik rá? Ha egyik országban vényköteles másikban vény nélküli.)

2017. márc. 20. 14:43
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megkaptam az illető gyógyszert, amit rendeltem. Nem volt semmi gond a szállításnál.
2017. jún. 7. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!