Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki volt anorexiás, tudna...

Aki volt anorexiás, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Amióta elértem a célsúlyom(51 kg),egyfolytában tovább akar hízni a testem. Valaki tudna segíteni,hogy miért? Ugye nem fog egész eletemben ez kísérteni?😞

2017. márc. 18. 21:57
 1/2 anonim válasza:
Anorexias soha semmifelekepp ne akarj lenni! En is jartam ebben a cipoben tavaly, en is elertem a celsulyt es utana hiztam hiztam.. Nalam a baj az volt hogy tul hamar tul sok mindentol fosztottam meg a szervezetem (edesseg pl) es mikor elertem a tokeletes sulyt, elso dolgom volt hogy egyek valami edesseget.. De ezt igy nem szabad! Fokozatosan kell megvonni magadtol a hizlalo dolgokat, es mikor elered a sulyt, fontos hogy mertekletesen egyel keveset es sokszor.. Napi 5-szor legalabb egyel, ne sokat hanem annyit amennyi a jollakottsag erzetednek megfelel:) Hogyha ezutan normalisan minimum kaloriaigenyednek megfeleloen etkezel es 2 ora telik el kb. az etkezesek kozott nem kellene kisertenie.
2017. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez normális, mert lehet hogy a szervezetednek nem az 51kg a "célsúly" hanem több.

Én amikor elértem a kitűzött súlyt híztam rá 5kgt még aztán visszament egy-két hónapon belül.... ezzel azt szeretném mondani, hogy NAGYON sokminden befolyásolja a súlyodat( vîz, stressz, stb) úgyhogy szerintem ugyanúgy egyél bármit, hozzá fog szokni a szervezeted :) Meg azt is vedd figyelmebe h sokáig éheztetted a tested, persze h "biztosra akar menni" pár plusz kilóval, de ha látja hogy jól bánsz vele, akkor tuti vissza is fog menni pár kiló :) és őszintén: mit változtat 1-2 kg plusz vagy minusz? :)

2017. márc. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!