Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy rendbe jöjjek? Nagyon kétségbe estem.

Figyelt kérdés

tegnap reggel kezdtem rosszul érezni magam, folyt az orrom, aztán egyre rosszabb lett estére, tüsszögtem, fájt mindenem. Alig bírtam aludni. Ma reggel bementem suliba de haza kellett jönnöm mert nagyon szédültem.

Most fáj a torkom, folyik az orrom, fáj is az egész orrom és nagyon gyenge vagyok.

Valószínüleg egy barátnőmtől kaptam el, neki is ilyen volt.

De az a baj hogy pénteken vidéken táncfellépésem lesz, nem mondhatom le mert akkor a csapatot teszem tönkre.

Nem tudom mit csináljak hogy rendbe jöjjek péntekre.. Nagyon összetörtem.. Remélem van rá esélyem hogy jobban legyek. Bármilyen tanácsot szivesen fogadok 17/L


2017. márc. 21. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia ! A világ egyik legjobb dolga a gyömbér ,ajánlom !!!

[link]

2017. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem ezt várod, de most vagyok itthon második hete, hétfőtől már antibiotikummal. Pedig nem volt lázam, de az orrom, fülem, hörgőim.... folyamatosan próbáljuk, hogy kitisztuljanak. És nekem is a torkommal indult, illetve volt olyan pillanat, mintha mindenem fájt volna, pedig akkor sem voltam lázas.

Az egészséged fontosabb!

2017. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Háziorvos..

Egyébként sok pihenés, c vitamin, zink és igyál nagyon sok folyadékot. Gyógynövényteák is segítenek, kamillatea pl.

2017. márc. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!