Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történhetett valami komoly...

Zetke kérdése:

Történhetett valami komoly sérülés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap kinti tesi órán, véletlenül fejberúgtak egy focilabdával. Utánnanéztem az agyrázkódás tüneteinek és nincs emlékezetkiesésem, nem vesztettem eszméletem, rendesen beszélek, rendesen tudok mozogni, rendesen látok és csak a fülem csengett utánna. Nem fájt a fejem akkor sem és azóta sem fáj, új tünetek nem jelentkeztek. Tökéletesen emlékszek mindenre ami utánna történt, annyi, hogy egy kicsit fáradtabnak éreztem magam utánna. Lehetett agyrázkódásom? El kell, hogy menjek orvoshoz? A segítséget előre is köszönöm.

2017. márc. 21. 16:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy agyrázkódásod lenne. Mivel nem tapasztalsz semmilyen agyrázkódás szerű tünetet, így szerintem nem kell aggódnod.

Ha nagyon izgulsz elmehetsz dokihoz, de valószínűleg nem fog semmi extrát csinálni, mivel tünetmentes vagy.

A fülcsengés normális a hirtelen fejet/fület ért ütés miatt.

Ha hányingered lenne, szédülnél, fájna a fejed akkor pedig fordulj orvoshoz.

2017. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!