Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől vajon milyen 'gyorsan'...

Ettől vajon milyen 'gyorsan' fogynék le?

Figyelt kérdés

175cm magas, 20 éves leányzó vagyok, 75 kilócskámmal. Elvileg, bár ettől nem vagyok kövér és viszonylag jó helyeken oszlik el ez a felesleg, szeretnék lefaragni magamból.


Az ugye tény, hogy XY helyről csak lefogyni nem lehet. Hiába érzed hogy nagy a hasad, a combod, s ezen helyeket mozgató, megterhelő edzésekkel majd onnan faragsz zsírt, az nem így működik. Mert a szervezeted raktározza azt, és nem te fogsz onnan leadni, ahonnan te akarsz.


Szóval a kérdés:

Ugyebár nem eszek sokat. Talán 1000 kalórai/nap de még annyi sem. Ez viszont csak az étkezés... habár nem cigizek és iszok (mert rosszul vagyok ezektől), sajnos a körülmények egy dolgot mégis megkedveltettek velem - a kólát...


Ez pedig több mint 1000 kalória (1,5-2,5 liter körül/nap).


A KÉRDÉS TEHÁT: Ha erről lemondanék, mire számíthatok szerintetek? Gyorsan elindulna ez a folyamat?


A súlyom tartom, nem hízok tovább így sem (ami meglep), de szeretnék kicsit lejjebb adni ebből (a kóla pedig káros, ez evidens).


2017. márc. 21. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Van zéró kóla is. Max íz, zéró cukor. De vigyázz, mert amit lefogysz, azt hajlamos leszel visszahízni, és beindul a jojó effektus, néhány kilóval kezdve.
2017. márc. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bízom benne, hogy nem. Eleve nem igen van étvágyam, csak a kóla úgy hiszem, pótolta azt a kalóriát (na persze... nem úgy mint egy normálisabb étel), aminek köszönhetően fogyni már nem fogytam. Azt nem hiszem, hogy emiatt nem éreztem, hogy ennem kéne. Ma már nem ittam, de egyelőre éhes se igen vagyok, és az előttem lévő ételből is csak egy-két falatot tudtam enni.
2017. márc. 22. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!