Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hamar elalszom és nem...

Nagyon hamar elalszom és nem tudok fent lenni. Mit csináljak? Valami gyógyszer esetleg?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy egyszerűen nem tudok éber maradni este 8 után. Mindegy hogy fekszem vagy ülök csukódik le a szemem és már alszom is. Egyszerűen nem bírom nyitva tartani bármit csinálok. Nem tudok a párommal lenni, nem tudok egy filmet nézni. Ez már nagyon zavaró. Kérlek ha valaki tud ajánlani valamit akkor várom a válaszokat. Voltam már alvásvizsgálaton is de ott azt mondták minden rendben van.

2017. márc. 22. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kelsz? Mivel foglalkozol? Mert ha nincs meg a kb 7-8 órád vagy mondjuk hajnal 3kor kelsz és/vagy nehéz fizikai munkát végzel akkor természetes, hogy elfáradsz és így áll be a bioritmusod. Ha 8-4iges irodai melód van lehet nem ártana egy vérképet nézetned, lehet vérszegénység, vitamin hiány vagy alacsony vérnyomás is.
2017. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Mazlista, nekem eroltetnem kell magamat az alvashoz, sokszor napi ket orat alszom es ugy nezek ki mint egy zombi. :D
2017. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erre van a kávé. De ha nem alszod ki magad, akkor még rosszabb lesz!
2017. márc. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kávézok minden nap. Nem is keveset. De nemigazán hat.. A másik hogy 3 évig váltott müszakban dolgoztam (nappal-éjszaka) de ez már fél éve nem áll fenn. Dolgozok kétszer tizenkét órát aztán két nap otthon. A vérkép jó ötlet hamarosan meg is csináltatom. Ezenkivül valakinek valami ötlet?
2017. márc. 22. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor ennyi... ez a valtott muszakis cucc lehet az oka... amugy en is cserelnek veled. F4 van es meh fent vagyok es reggel kelnem kell... es folyik ki a szemem de nem tudok aludni... sohasem tudok elaludni minimum ejfel elott de az atlag hajnali 1 es reggel ugyanugy kelek 7:30kor meg ilyenek... barcsak el tudnek aludni legalabb 10kor nemhogy 8kor orulj neki
2017. márc. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!